Ilmoittautuneet

Raahe Trail Run, ilmoittautuneet (tilanne 30.6. klo 18.00). Mukana myös kokonaiscupiin ilmoittautuneet. Jälki-ilmoittautuneet eivät näy tässä listassa.

Jälki-ilmoittautua voi vielä kisapäivän aamuna klo 9-10.30 (käteismaksu, varaa tasaraha).

Sukunimi Etunimi Seura tai yhteisö Matka
Suonvieri Hanne Hupisarja 10 km
Tytärniemi Merja Reisjärven Pilke Hupisarja 10 km
Pehkonen Auli Hupisarja 5 km
Erikkilä Jari Raahe M 10 km
Karttunen Heikki Pattijoki M 10 km
Laitala Jari M 10 km
Leppälä Teemu M 10 km
Luokkala Markku M 10 km
Palohuhta Marko Uk M 10 km
Paloniemi Arto Saloisten Reipas M 10 km
Ryönänkoski Vesa-Matti Saloisten Reipas M 10 km
Tamminen Juho M 10 km
Tanskala Roope Saloisten Reipas M 10 km
Ainasoja Antti M 21 km
Alakangas Toni M 21 km
Ala-Mattila Jukka Kpk 24/7 M 21 km
Aspegren Hannu M 21 km
Eriksson Mika M 21 km
Eskola Jyrki Limingan Kiekko M 21 km
Haasala Aki Love M 21 km
Hautamäki Teuvo Nivalan suunnistajat M 21 km
Haverinen Ville M 21 km
Huhtakangas Janne KP-V M 21 km
Huhtakangas Jussi KP-V M 21 km
Huuha Aleksi Oulaisten Huima M 21 km
Impola Esko Raahen Seudun Asuntosäätiö M 21 km
Japisson Teemu M 21 km
Kauppila Timo Koovee M 21 km
Kauppinen Mika M 21 km
Kiiskilä Anssi M 21 km
Kivijärvi Tero M 21 km
Knuutila Roni Edux ski-team M 21 km
Kohtaniemi Naveen Ykspihlajan Reima M 21 km
Kohtaniemi Ravinder Ykspihlajan Reima M 21 km
Kotajärvi Markku M 21 km
Krapu Marko Finnish Marathon Runners M 21 km
Kummala Jukka Vapari M 21 km
Kumpula Markku J. Nivalan Suunnistajat M 21 km
Kuusirati Jouko Raahen Sporttiveteraanit M 21 km
Kärjä Tapani Kalajoen Junkkarit M 21 km
Lakso Kullervo M 21 km
Lammi Harri SalRe M 21 km
Myllylahti Matti Ylivieska Trail Run M 21 km
Mäntylä Jari M 21 km
Mökkönen Jussi Sievin Sisu M 21 km
Nieminen Tuomas Poluntallaajat M 21 km
Niskanen Tapani M 21 km
Partti Harri M 21 km
Peisa Panu Saloisten Reipas M 21 km
Peltoniemi Lauri Saloisten Reipas M 21 km
Pudas Ismo Iin Yritys M 21 km
Rautasalo Janne M 21 km
Ritoniemi Mika M 21 km
Savolainen Kimmo M 21 km
Tuominen Petri SalRe M 21 km
Vähäaho Onni Northern Trail Runners M 21 km
Yli-Maunula Tommi M 21 km
Karstunen Hannu M 5 km
Tanskala Mikael Saloisten Reipas M 5 km
Voipio Ville Pyykönniemen latuketut M 5 km
Ahtimaa Henna N 10 km
Heikkilä Jaana N 10 km
Jarkko Eveliina Saloisten Reipas N 10 km
Joensuu-Manninen Heini N 10 km
Jouhten Virve Team Köykkyrin Kiertäjät N 10 km
Kaskentola Tiina N 10 km
Kitinprami Tiina Saloisten Reipas N 10 km
Koirikivi Seija N 10 km
Lyytinen Raisa N 10 km
Myllylahti Sanna Ylivieska Trail Run N 10 km
Myllyoja Katja N 10 km
Mäkinen Sanni Saloisten Reipas N 10 km
Männikkö Tiina Haapajärvi N 10 km
Potinoja Minna Himanka N 10 km
Puskala Iiris N 10 km
Rautiainen Henna Himangan urheilijat N 10 km
Savukoski Leena YK N 10 km
Sivunen Heidi N 10 km
Teräslahti Merja N 10 km
Tolvanen Saila N 10 km
Tuomaala Eija Rantsilan Raikas N 10 km
Tuomaala Elina N 10 km
Uusimäki Minna N 10 km
Elomaa-Krapu Minna N 21 km
Hanhisalo Taina N 21 km
Huuha Anni Team Skiers N 21 km
Jokelainen Aira N 21 km
Karstunen Rauni N 21 km
Ketola Pirjo N 21 km
Meriläinen Salla-Mari N 21 km
Muikkula Mari N 21 km
Nieminen Anne Run for Good N 21 km
Niiranen Jaana N 21 km
Niskakoski Johanna TeamSkier N 21 km
Patanen Mari Saloisten Salama N 21 km
Ranto Tellervo N 21 km
Saari Anna-Kaisa Ylivieskan Kuula N 21 km
Salo Heli N 21 km
Seppälä Terhi N 21 km
Sia Mari N 21 km
Silvola Hanna Kempele N 21 km
Sipilä Johanna Raahe N 21 km
Säilynoja Miia Team Skiers N 21 km
Virolainen Leena N 21 km
Virsiheimo Tiina Hyvä yrkkä N 21 km
Voipio Susanna N 21 km
Erkkilä Emmi Saloisten Reipas N 5 km
Karjalainen Kati N 5 km
Kemppainen Jenni Oulaisten Taru N 5 km
Kemppainen Marja-Liisa Oulaisten Taru N 5 km
Tuomaala Marika Saloisten Salama N 5 km
Vinkki Seija Oulaisten Huima N 5 km
Mäkikangas Viljo Oulaisten Huima Pojat 5 km
Raappana Jussi Haapajärven kiilat Pojat 5 km
Reijonen Jarkko Ylivieskan kuula Pojat 5 km
Venetjoki Tatu Himangan Urheilijat Pojat 5 km
Harjuhaahto Antti Saloisten Reipas Pojat 5 km
Jarkko Joonas Saloisten Reipas Pojat 5 km
Tytärniemi Jani Reisjärven pilke Pojat 5 km
Koskela Iina Team Skiers Tytöt 5 km
Mäkikangas Iiris Oulaisten Huima Tytöt 5 km
Saari Enni-Sofia Ylivieskan Kuula Tytöt 5 km
Alahäivälä Hanna Haapajärvi Tytöt 5 km
Haikara Meea Reisjärven Pilke Tytöt 5 km
Harjuhaahto Heli Saloisten Reipas Tytöt 5 km
Leppälä Peppi Reisjärven pilke Tytöt 5 km

   
Raahe Trail Run
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 Osakilpailu
Kategoriat