ilmoittautuneet 2019
Ilmoittautuneet 11.9. mennessä
TytötNimiSeura/Yritys/paikkakunta
1.Saari Enni-Sofia
Ylivieskan Kuula
2Vähäkangas Veera
Ylivieskan Kuula
3Huuskonen Jasmiina
Reisjärven Pilke
4Sorvisto Vilma
Nothern Trail Runners
5Sorvisto Ella
Nothern Trail Runners
6Syrjä Viivi
Kinuskiteam
7Syrjä Alma
Kinuskiteam
8Koskela Iina
Team Skiers
9Tuomela Olivia
Kuivasjärven Auta
Pojat
1
Reijonen Jarkko
Ylivieskan Kuula
2
Leppälä Jimi
Ylivieskan Kuula
3
Paaso Kaapo
Sievin Sisu
4Syrjä Tatu
Kinuskiteam
5Niemelä Paavo
SK Pohjantähti
6Ylikulju Miika
Team Skiers
7Harjunhaahto Antti
Team Skiers
8
Kallio Otto
Ylivieskan Latu
N 10 km
1Myllymäki EmmiliiFHL Yli-Kunto Oy
2Timlin EmmaEdux Skiteam
3Myllylahti Sanna
Keila ja Kunto Split45

4Vesaluoma KatriKunto ja Keila Split45
5Huhtamäki Paula
Kunto ja Keila Split45
6Huhtamäki Elina
Kunto ja Keila Split45
7Niskanen Karoliina
Team Kyösti ja Tuomo
8Harjunhaahto Anne
Saloisten Reipas
9Kokkoniemi Riitta
Nivalan Polku Ry
10Jokitalo Kaija
Kärkkäinen Oy
11Heiska PauliinaLVI Hautakoski
12Männikkö Tiina
Haapajärvi
13Vuoti Anne
Yppärin urheilijat
14Takanen Johanna
Sievi
M 10 km
1Myllylahti Matti
Ylivieska Trail Run

2Siiri Kari
Jyväskylä
3Mökkönen Jussi
Edux skiteam

4Vilkuna Antti
Rakennusliike Työmies Oy

5Pylväs JuhaYlivieska
6Mustola Esa-PekkaEdux Skiteam
7Korkia-aho Mikko
Keila ja Kunto Split45
8Brax Ville-Petteri
Maanmittauslaitos
9Niskanen Paulus
Team Kyösti ja Tuomo
10Niskanen Antti
Team Kyösti ja Tuomo
11Niskanen Topias
Team Kyösti ja Tuomo
12Niskanen Samuel
Team Kyösti ja Tuomo
13Niskanen Pekka
Team Kyösti ja Tuomo
14Äijälä Toni
Team Kyösti ja Tuomo
15Paakki Jaakko
Team Kyösti ja Tuomo
16Saarenpää Pauli
Team Kyösti ja Tuomo
17Okkonen Mika
Team Kyösti ja Tuomo
18Kaikkonen Niklas
Team Kyösti ja Tuomo
19Kotajärvi Jaakko
Oulunsalon Vasama
20Sumela Miika
Alutec Oy
21Ranto Tuomas
Team Skiers
22Paananen Jouni
Keila ja Kunto Split45
23Kauppila Matti
Facebook arvonta
24Rytky Antti-Olavi
Team Skiers
25Hautakoski Jarkko
LVI Hautakoski
26Yliluoma Joonas
LVI Hautakoski
27Heinonen Petri
LVI Hautakoski
28Ekdahl Joel
LVI Hautakoski
29Törmälehto Pasi
Team F.A.c.T
30Holmström Harri
Nivala
31Niemelä Jani
Ylivieskan LVI Oy
32Palola Aki
Camtronic Oy
33Jääskeläinen Risto
Haapajärvi
34Arovainio Petteri
Kipiät Ukkelit
35Viitala Arto
Edux Ovet Oy
36Viitala Mikko
Edux Ovet Oy
37Viitala Matti
Edux Ovet Oy
38Junno Erkki
Edux Ovet Oy
39Saarela Jori
Premec Oy
40Jokitalo Kyösti
Premec Oy
41Puurula Pauli
Rautapohja Oy
42Maarala Henrikki
Rautapohja Oy
43Kumpusalo Juhani
Nivalan Urheilijat
44Heiskanen Aarni
Nivala
45Hautamäki Antti
Ylivieska
46Furlan Andreas
Sievi
N 16 km
1Salo Heli
Kalajoen Junkkarit
2Jääskeläinen Aino-Maija
Haapajärvi
3Pihlaja Karoliina
Kempele
4Niemelä Jaana
Ii
5Kellokumpu Tanja
Tupoksen Tuisku
6Salmela Tiina
Sievi
7Voipio Susanna
Oulu
8Takanen Satu
Sievi
9Vähä-Pudas Armi
Ylivieska Trail Run
10Krohns Marika
Pudasjärven Urheilijat
11Kolehmainen Outi
Kopsa
M 16 km
1Kärjä Tapani
Kalajoen Junkkarit
2Ruuttula Juha
Sievin Sisu
3Pudas Ismo
Iin Yritys
4Myllylä Jukka
Sk-Pohjantähti
5Sammalmaa Pauli
Team F.A.c.T
6Timlin JukkaEdux Skiteam
7Myllykoski AnttiFHL Yli-Kunto oy
8Hihnala Timo
Keila ja Kunto Split45
9Knuutila Roni
Edux Skiteam

10Niskanen Tapani
Team Kyösti ja Tuomo
11Niskanen Timo
Team Kyösti ja Tuomo
12Niskanen Jani
Team Kyösti ja Tuomo
13Puusti Sauli
Pohjavirta Finland Oy
14Niemelä Hannu
SK Pohjantähti
15Härkönen Lasse
KMST
16Takanen Harri
Sievi
17Nikula Juho
Kalajoen Junkkarit
18Nissilä Jukka
Rautapohja Oy
19Hiltunen PerttiRautapohja Oy
Retkisarja
1Myllymäki Markku
FHL Yli-kunto Oy

2Kristiasson Tuija
FHL Yli-kunto Oy

3Salmela Sonja
FHL Yli-kunto Oy

4Harju SariFHL Yli-kunto Oy
5Vuotila Olli-Matti
FHL Yli-kunto Oy
6Pieskä Liisa
Koulutuskeskus JEDU

7Eronkoski Sanna
Koulutuskeskus JEDU
8Parkkila Reijo
Koulutuskeskus JEDU
9Vääräkoski Terhi
Koulutuskeskus JEDU
10Löytynoja Suvi
Accountor Oy
11Rousu Jonna
Accountor Oy
12Palokangas Kaisu
Accountor Oy
13Savola Mervi
Accountor Oy
14Ainasoja Sini
Accountor Oy
15Koutonen Liisa
Accountor Oy
16Kariniemi Eero
Rakennusliike Työmies Oy
17Hannula Markku
Rakennusliike Työmies Oy
18Hannula Marja
Rakennusliike Työmies Oy
19Korkiakoski Jenna
Rakennusliike Työmies Oy
20Autio Erkki
Rakennusliike Työmies Oy
21Jutila Atte
Rakennusliike Työmies Oy
22Isokääntä Antti
Rakennusliike Työmies Oy
23Isokääntä Jari
Rakennusliike Työmies Oy
24Löytynoja Mauno
Rakennusliike Työmies Oy
25Tienhaara Timo
Rakennusliike Työmies Oy
26Löytynoja Juha
Rakennusliike Työmies Oy
27Löytynoja Arja
Rakennusliike Työmies Oy
28HIrvelä Sini
Keila ja Kunto Split45
29Tuomaala Tiina
Keila ja Kunto Split45
30Heinonen Miia
Keila ja Kunto Split45
31Heinonen Pertti
Keila ja Kunto Split45
32Hirvelä Laura
Keila ja Kunto Split45
33Pitkänen Juhani
Maanmittauslaitos
34Niskanen Jeremias
Team Kyösti ja Tuomo
35Niskanen Johannes
Team Kyösti ja Tuomo
36Niskanen Kyösti
Team Kyösti ja Tuomo
37Niskanen Tuomo
Team Kyösti ja Tuomo
40Niskanen Jukka
Team Kyösti ja Tuomo
41Niskanen Lea
Team Kyösti ja Tuomo
42Kaikkonen Eetu
Team Kyösti ja Tuomo
43Okkonen Mervi
Team Kyösti ja Tuomo
44Järvelä Tiina
Team Kyösti ja Tuomo
45
Yrjölä Hannele
Ylivieska
46Hietala Raili
Haapajärvi
47Linna Markus
Nivala
48Sorvisto Hanna
Alutec Oy
49Heikkinen Markus
Alutec Oy
50Salmela Pekka
Team Skiers
51Saari Eero
Team Järvenkiertäjät
52Poutanen Marja-Leena
Team Järvenkiertäjät
53Kalliokoski Helli
Team Järvenkiertäjät
54Löytynoja Eila
Team Järvenkiertäjät
55Kankaanpää Hanna-Leena
Team Järvenkiertäjät
56Kankaanpää Heikki
Team Järvenkiertäjät
57Junttila Mika
Team Järvenkiertäjät
58Saari Pekka
Team Järvenkiertäjät
59Saari Maija
Team Järvenkiertäjät
60Järvelä Jari
Team Järvenkiertäjät
61Kauppila Satu
Facebook arvonta
62Raudaskoski Pauli
PPK
63Uimaniemi Ahto
PPK
64Hautamäki VeikkoPPK
65Hautamäki Kirsi
PPK
66Kotka Liisa
PPK
67Järvelä Maija
PPK
68Saari Tommi
Vieskan Sähköpalvelu Oy
69Saari Hanna
Vieskan Sähköpalvelu Oy
70Lehto Sami
Lantmannen Feed Oy
71Kiuru Henri
Lantmannen Feed Oy
72Salmela JukkaLantmannen Feed Oy
73Vääräkoski Mika
Alavieska
74Kaarlela Riku
Nivala
75Parkkila SeeliYlivieska
76Vuotila Wilma
Ylivieska
77Vuotila Piia
Ylivieska
78Hautamäki Riitta
Kärkkäinen Oy
79Rintala Tarja
PPK
80Löytynoja Oili
LVI Hautakoski
81Löytynoja SannaLVI Hautakoski
82Vähäsöyrinki Juho
LVI Hautakoski
83Lukkari Arto
LVI Hautakoski
84Lukkari Vuokko
LVI Hautakoski
85Eskola Anna
Terveystalo Oy
86Nättinen Lea
Terveystalo Oy
87Kyllönen Birgitta
Terveystalo Oy
88Alakuijala Anna
Northem Trail Runners
89Junno Elisa
Edux Ovet Oy
90Löllö Heidi
Kokkola
91Sippala LauraKeila ja Kunto Split45
92Käkelä Sini
Keila ja Kunto Split45
93Kopola Hannele
Keila ja Kunto Split45
94Päivärinta Anni
Premec Oy
95Remes Tuomas
Edux Ovet Oy
96Nukari Niklas
Autolla.com
97Nissilä Suvi
Rautapohja Oy
98Marjamaa Vesa
Rautapohja Oy
99
100



   
Ylivieska Trail Run
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 Osakilpailu
Kategoriat